גישור דרך הקשבה


אני ניגש לכל גישור מתוך הקשבה, צניעות והכרה מלאה בכך שאני מלווה את הצדדים בחוויה ומורכבת, שבה רב הנסתר על הנגלה. מתוך הכרה בכך שמבחינת כל צד, הגישור מהווה לעתים קרובות ניתוח לב פתוח של החיים, ושמה שנדרש ממני היא עדינות, תבונה וניסיון.

אני מגדיר הצלחה כאשר מתפתח דיאלוג בריא בין הצדדים סביב נושאים קשים, כואבים וטעונים רגשית. במקרים אלו, הכרת התודה המילולית של הצדדים היא תוספת שולית למבט ההקלה שבעיניהם.

הקשבה פותחת את הדרך לדיאלוג, מתן מקום לזיהוי ודיון בצרכים ובחששות של הצדדים. הקשבה מאפשרת יצירתיות במציאת פתרונות. הקשבה מאפשרת שמירה על היחסים בין הצדדים.

אני מגדיר את עצמי כמגשר יעיל ומנוסה. בעל ניסיון של אלפי שעות גישור, ושנים של הוראת הגישור במסלולי הכשרת מגשרים. באמצעות השילוב בין הידע האקדמי והמעשי, הצלחתי לגבש אסטרטגיות גישור שונות, מתוכן אני בוחר את המתאימה לכל מקרה, ומוביל תהליך גישור ממוקד צרכים, יצירתי בפתרונות, אשר ההסכמים שנוצרים בו מחזיקים מעמד לאורך זמן.

כעורך דין מנוסה, אני מסייע לצדדים לבחון את האלטרנטיבות להליכי הגישור, ואינני מהסס, כחלק מתפיסת התפקיד שלי, להמליץ להם לפנות להליכים המשפטיים כאשר אני מוצא לנכון שהיא הדרך הנכונה יותר עבורם.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags