top of page

מרכז הגישור בתל אביב

במשך שנים, חלקנו את חיינו עם אדם אחר ושיתפנו עמו את ההיבטים האינטימיים ביותר של חיינו. אף פעם לא קל לאבד שותף לדרך. לא משנה אילו קשיים הובילו לפרידה ובאילו נסיבות בחרתם לפרק את החבילה, בסופו של דבר מדובר באובדן לכל דבר. ברגעים כמו אלו, בהם המשפחה משנה את פניה, האמוציות עשויות להגיע לשיאן. אלו לא רגעים בהם קל לנו לקבל החלטות מושכלות ומיטיבות. למרבה הצער, דווקא ברגע זה, בו אנו נדרשים לנהל הליך גירושין, יהיה עלינו להכריע בהתלבטויות רבות ומורכבות שישפיעו על עתידנו במשך שנים. מהסדרת דמי המזונות ועד חלוקת הרכוש המשותף, ישנן נקודות רבות בהן השיח עשוי להיות נפיץ ולהוביל למחלוקות מרות. כיום, כאשר זוגות נדרשים לפנות להליך גישור כחלק מתביעת הגירושין, עומדת לרשות המשפחה שלך הזדמנות חשובה להתחיל בדרכה החדשה על קרקע יציבה. משרד המגשרים "יובלים", ליווה זוגות רבים בתהליך גישור גירושין בתל אביב וסייע להם להגיע להבנות הנדרשות כדי לפתוח דף חדש בחייהם על הצד הטוב ביותר.

זוג מתגרש בהוד השרון

לשמור את הדברים בתוך המשפחה

אנו מגיעים לעתים קרובות אל הליך הגירושין כשאנו רצוצים, סחוטים רגשית ומרגישים חשופים ביותר. לא פעם, אנו חווים תסכול ואכזבה רבה מבני זוגנו בשלב זה. לכן, אך טבעי שהשיח בדיונים המשפטיים עשוי לא פעם להעלות באוב לא מעט עניינים אישיים ומביכים. כל פרט שנשתף בדיוני הליך הגירושין יתועדו לתמיד וזמינים לקהל הרחב. הליך הגישור, לעומת זאת, חסוי לחלוטין ומבטיח פרטיות מלאה לכל המעורבים.

להציב את הילדים במקום הראשון

גם אם עבורנו חוויית הגירושין עשויה להיות קשה ומטלטלת, עבור הילדים שלנו עשויה תקופה זו להיות המאתגרת ביותר בחייהם. גירושין המנוהלים במאבק מתמיד, עשויים להציב בפני הילדים מצבים בלתי אפשריים ולהסב ממצוקה רגשית אדירה. אף אחד מאיתנו לא היה רוצה להעמיד את ילדנו במצב בו הוא נדרש להשיב עם אילו מההורים הוא מעדיף להתגורר. ההליך הדיאלוגי של הגישור, המערב את כל בני המשפחה, משמש תשתית חשובה ומאפשרת להעלות את כל החששות ולהגיע לכלל ההסדרות וההבנות ממקום מכבד, בר קיימא ושמציב את רווחתם בראש סדר העדיפויות. אחרי הכול, גם אם אנו לא נהיה עוד בני זוג, אנו נמשיך להיות אימהות ואבות כל ימי חיינו.

הסדרת הגירושין באופן המקיף והשלם ביותר

הליך הגירושין מביא עמו לא מעט מתח לחיים. אם ניתן לו לנהל אותנו, סביר מאוד להניח שנתקשה לקחת בחשבון את כל ההיבטים שחשוב לנו לדון בהם. המגשר שלך ליווה לאורך השנים מאות זוגות בהליכי גישור גירושין בתל אביב ומודע לכלל המורכבויות והצרכים שעשויים לעלות בתהליך. ייתכן מאוד שבמהלך השיח המשותף, יעלו סוגיות רבות שכלל לא עלו על דעתכם ויוצעו רעיונות שעשויים לגשר על הפערים באופן מיטבי. להבדיל מהליכים בבתי המשפט, הגישור אינו מצדד באף אחד מבני הזוג. כך, רווחתם של כל בני המשפחה וסיום התהליך על הצד הטוב ביותר הם העקרונות העליונים שמנהלים את ההליך וכשזו הגישה, סביר מאוד להניח שלא תמיד נצא צודקים ומוצדקים, אך כנראה שנהיה הרבה יותר מסופקים וניהנה מרווחה רגשית.

להשקיע את המשאבים שלך במקום הנכון

אנו חוסכים כל חיינו סכומים לא מבוטלים כדי להבטיח יציבות ורווחה לנו ולמשפחתנו. זוהי גם הסיבה שבהליך הגירושין, אנו עשויים להתפתות להיאבק על כל שקל. למרבה הצער, ברוב המקרים חלק ניכר מההון הזה יושקע בסופו של דבר בהוצאות משפט. הליך הגישור עשוי למנוע עוגמת נפש רבה ובזבוזים מיותרים. בתהליך קצר בהרבה מכל סכסוך משפטי, בעלות מתואמת מראש וכשצורכיהם של כל הצדדים נדונים בשקיפות מלאה, נוכל בסופו של דבר להחזיק בידינו נתח גדול בהרבה מחסכונותינו המשותפים ולהבטיח חלוקה הוגנת.

בואו להתחיל פרק חדש בחיים.

הצוות שלנו ילווה אתכם מהרגע הראשון, 

כדי לסיים את הפרק הנוכחי באופן חיובי – ולהתחיל פרק חדש.

כתובתנו: אהרון בקר 8 תל אביב

טלפון: 073-3744-876

להתגרש חכם יחד
כדי לחיות טוב בנפרד

רקע111226.jpg

במהלך 20 השנים האחרונות, ליווינו מאות זוגות בדרך לפרידה חיובית.

בראש הצוות שלנו עומד עו"ד והמגשר יובל גיל,

מהמומחים המובילים בישראל ביישוב סכסוכים במשפחה.

bottom of page