top of page

אודות יובל גיל ומרכז הגישור

יובל גיל

עורך דין ומגשר
מומחה ביישוב סכסוכים במשפחה ומגשר גירושין.
היו"ר המייסד של ארגון המגשרים בישראל.

תמונת פרופיל יובל גיל עורך דין

יובל גיל הוא עורך דין מומחה בגישור, המשמש בתור מגשר מוסמך מטעם הנהלת בית המשפט,  מתמחה בגישור גירושין וסכסוכים במשפחה, ליווי ויעוץ לזוגות עם ילדים, ניהול סכסוכים סביב העסק המשפחתי ועוד.

בנוסף על פועלו המקצועי בתור עורך דין ומגשר, המלווה זוגות, יחידים ומשפחות, יובל גיל הוא הבעלים של משרד ייעוץ וגישור המתמחה במתן ליווי ויעוץ לסכסוכים בתא המשפחתי. צוות המשרד פועל בהוד השרון, ירושלים, רמת גן, חיפה ותל אביב.

יובל  הוא גם מרצה בכיר לגישור באוניברסיטת תל אביב, המכללה למשפט ועסקים, ובמכללת י.נ.ר. הוא מאמן מגשרים בהכשרות מתקדמות ומלווה מתמחים בתחומי הגישור בתא המשפחתי ובעולם העסקי.

השכלה והכשרה מקצועית

הוא החל את דרכו בלימודי משפטים לתואר ראשון ושני וכבר משנת 1995 הוא משמש בתור חבר לשכת עורכי הדין בישראל. בהמשך, התמחה יובל ביישוב סכסוכים וניהול קבלת החלטות מחוץ לכותלי בית המשפט. הוא אומר תמיד כי לאורך כל השנים שלו בעולם המשפט, התעניין תמיד ביכולת לנהל סכסוכים מורכבים והגעה להסכמות תוך שיח והקשבה. בזכות הידע המקצועי שלו בתור עורך דין ובזכות כישוריו המקצועיים, הצליח יובל להגיע להישגים חסרי תקדים לאורך השנים. החל מיישוב סכסוכים בתוך התא המשפחתי ועד לליווי במגזר העסקי וניהול שיחות פשרה סביב מחלוקות קשות ומורכבות.

הוא היה מעורכי הדין הראשונים אשר הוסמך לליווי הסכמי גירושין בהסכמה.יובל נחשב לחלוץ בתחום הגישור ולמי שממשיך להטמיע את עיקרי השיטה עם ליווי עמותות וארגונים, המעודדים שיח בקרב אוכלוסיות שונות בחברה הישראלית.

כמה מילים על פועלו של יובל 

יובל גיל הוא היו"ר המייסד של ארגון המגשרים בישראל, ומוותיקי המגשרים בישראל. הוא מגשר מלווה ועורך דין מומחה באינספור מקרים שונים: 

 גירושין: החל מתהליכים לליווי בדרך לשלום בית דרך ניסוח הסכם גירושין בהסכמה. מתן ליווי בדרך לחתימה על הסכם הורות משותפת והסדרי ראיה, גישור לאחר גירושין, ייעוץ בפרידה של זוגות לא נשואים, ליווי ויעוץ בגירושין מורכבים ועוד.

הסכמי ממון והסכם לחיים משותפים: בין היתר, מסייע יובל גיל למי שמעוניינים לחתום על הסכם מסודר, בראשית החיים המשותפים, למצוא את עמק השווה ולהגיע להחלטות בעלות משמעות ארוכת טווח.

גישור בסכסוכי צוואות וירושות: בין היתר, העבודה כוללת טיפול במקרים של העברת רכוש בין דורית, חתימה על הסכם משותף בין קרובי משפחה מהמעגל הראשון והשני, קבלת החלטות בנוגע לעסק משפחתי וכיוצא באלו.

'אני מאמין' ותפיסת העולם 

יובל גיל קיבל על עצמו לעשות מה שאפשר כדי לאפשר לזוגות ויחידים, מכל קשת החברה הישראלית, להגיע להסכמות מחוץ לכותלי בית המשפט. המטרה היא להשתמש בכלים מעולם המשפט כדי לעזור למשפחות וזוגות ברגע מאתגר ולא פשוט. בין היתר הכוונה היא למנוע מילדים את הכאבים שבפרידה קשה ומורכבת, למנוע מבני זוג הוצאות גבוהות עבור ליווי ויעוץ משפטי שלא לצורך ובעיקר, לסייע לכל אחד מבני הזוג לפתוח דף חדש בחייו בקלות ככל האפשר.

 

יובל מאמין כי גם במקרים לא פשוטים, כל עוד יש רצון של שני הצדדים להיכנס לתהליך משותף של גישור מקצועי, הרי שאפשר תמיד להגיע להסכמות בכל נושא. פעמים רבות, גישור מקצועי ורגיש, יכול להגן על הילדים ולמנוע מהם להתמודד עם השלכות של פרידה אמוציונאלית. משום שהוא גם עורך דין מומחה, הרי שהתהליך כולו ייעשה בדגש על שמירת הזכויות של כל אחד משני בני הזוג. המטרה כאמור, היא לעבור תהליך משמעותי, אשר יאפשר לשני בני הזוג להצליח לחיות חיים טובים יותר גם בנפרד.

יובל חרט על דגלו לשמור על דיסקרטיות מלאה, פרטיות הלקוח, רגישות, יעילות ושמירה על ניטרליות, כך שכל הצדדים ירגישו מוגנים, בטוחים ויצליחו לבטוח בתהליך המשותף.

אפשר לעשות את הדברים אחרת

כל פרידה היא מורכבת, זה לא משנה אם אנחנו מדברים על זוג אשר חי ביחד כבר עשרים שנה, או אם אנחנו מדברים על בני זוג צעירים עם חיים שלמים לפניהם. כל סכסוך משפחתי מלווה בתחושות לא פשוטות ובאמוציות ולא פעם, הרי שתפקידו של המגשר הוא לא להיות בהכרח איש המקצוע המעניק חותמת להסכם הסופי.

 

תפקידו של מגשר גירושין הוא פעמים רבות, לשמש בתור אוזן קשבת לאלו העוברים תקופה מאתגרת ולא פשוטה. הניסיון של יובל גיל, כמו גם הידע המקצועי שלו, הם אלו אשר הפכו אותו מומחה בתחומו ומי שיכול להגיד גם לכם כי גם פרידה קשה, יכולה להיעשות מתוך הסכמה וכבוד הדדי.

לקבל ייעוץ וליווי עוד היום

יובל וצוות המשרד עומד לרשותכם עוד היום. תמצאו בצוות המשרד אנשי מקצוע מיומנים, מי שעברו ההכשרה הדרושה כדי להפוך חלק מהצוות המקצועי אשר יכול להביא את התפיסה המקצועית הלכה למעשה. אנחנו הולכים אתכם את כל הדרך. נבטיח כי בכל התהליך תקבלו מענה מהיר ומיידי לכל שאלה, ליווי רגשי ומקצועי מלאים, עד לחתימה על הסכם הגישור המשותף. 

באנר.jpg

נשוב אליכם בהקדם

  לקביעת פגישת גישור עם יובל

 מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

bottom of page